אודות הילה - מומחית בשיטת קולון הידרותרפיה


s_h_3
s_h_2
s_h_1

שמי הילה עוגן מירקם ואני עוסקת בשנים האחרונות בריפוי של מערכת העיכול תוך מיקוד במעי הגס, לפי שיטת קולון הידרותרפיה.

כבת של מושבניקים כל חיי גדלתי קרוב לטבע, ולמדתי דרכו כיצד להקשיב לעצמי. חייתי במדבר ובטבע מתחת לכוכבים במשך כמה שנים, שם התפתח דו שיח שנמשך גם היום, ויהיה תמיד לאחד מעמודי היסוד של דרך הריפוי הטבעית שלי.

מסע הריפוי האישי שלי התחיל ממחלות שמהן סבלתי. במהלך שנות התשעים מערכת החיסון שלי הייתה חלשה וראיתי הרבה רופאים שהעמיסו עליי כדורים ותרופות אך הבעיה לא נפתרה. בשנים שחייתי בעיר הגדולה והייתי אמורה להיות במיטבי, סבלתי מבעיות בריאות שונות , בעיקר בעיות של מערכת העיכול, מערכת העצבים, מערכת החיסון וגרמו לי להיות אדם לא מאושר.

רק כאשר הגעתי לרפואה המשלימה יכולתי לטפל בבעיות מהשורש, קודם נחשפתי לטיפולי רפלקסולוגיה שעזרו לי לחזק את מערכת החיסון ,השלמתי אותם עם דמיון מודרך וקריסטלים שעשיתי לעצמי בגיל העשרה. המשכתי את המסע כשלמדתי רפואה סינית , וטופלתי בדיקור, צמחים ושיאצו. הרגשתי נפלא וידעתי שכמו שאני לקחתי אחריות על בריאותי ,כל אחד יכול.

לפני מספר שנים אבא שלי הלך לבדיקת קולונוסקופיה שגרתית, וגילו אצלו סרטן במעי הגס. אחרי הניתוח שהצליח הוא סבל מאד מכל מה שקשור בתפקוד לקוי של המעי הגס – עצירויות, שלשולים, גזים, כבדות ונפיחות בטנית, וכמעט עבר לחיות בשירותים. הפניתי אותו לטיפול בשיטת קולון הידרותרפיה הידוע גם כקולוניקס או הידרוקולון. ראיתי את התוצאות ומיד החלטתי ללמוד את התחום. בשנת 2008 התחלתי לימודי קולון הידרותרפיה ומיד התאהבתי. מצאתי את הטיפול השלם לניקוי הגוף והנפש.